SKARSZEWY !

W październiku 2021 podpisana umowa najmu okazjonalnego. Właściciel wiedząc, że rodzina ma 7 dzieci, postanowił mimo to wynająć nowo wyremontowany dom w Skarszewach. Sam posiadał 4 dzieci i wiedział, jakie miał problemy z najmem z tego powodu. Zdecydował się nie przekreślać rodziny, która wydawała się być godna zaufania.

Radosław Sz. przestał pracować i jak się okazało, zaczął wyprzedawać sprzęty z lokalu który wynajęli. Miomo, że metraż domu był duży, rodzina koczowała w jednym pokoju. Brak opłat za mieszkanie, libacje alkoholowe, zepsucie ogrzewania przez paleniem śmieciami i pampersami, ogrzewanie się piekarnikiem z czym wiązały się gigantyczne rachunki za prąd i obawa przed pożarem spowodowały, że właściciel wziął sprawy w swoje ręce, włożył bardzo dużo energii w odzyskanie swojego domu, niestety bezskutecznie.

Nie był w stanie zamknąć sprawy sam, ponieważ Policja groziła postawieniem zarzutów karnych wobec właściciela. W obawie przed postępowaniem karnymi oraz agresją Radosława właściciel zwrócił się do Nas po pomoc. Otrzymał szybką interwencję zanim sprawy całkowicie wymknęły się spod kontroli.

Bardzo szybko zamknęliśmy sprawę. Rodzina wyprowadziła się, a rodzice Radosława odbierając ich rzeczy prosili, by składać wnioski o odebranie dzieci. Wspominali też oni sami zostali już okradzeni ze wszystkiego przez ich własne dziecko.

Masz problem z lokatorem który nie płaci ? Zadzwoń do Nas . Działamy na terenie całej Polski ! Uczciwie z pełnym zaangażowaniem i do końca.