GLIWICE CENTRUM

Nieruchomość kupiona w licytacji komorniczej gdzie mimo osób zameldowanych ( w obecnych czasach meldunek o niczym już nie świadczy) miała być niezamieszkała.

Po zakupie i przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych czynności okazało się jednak, że mimo iż jest niezamieszkała fizycznie to poprzedni właściciel broni jej, nie chcąc jej wydać . Obecny właściciel wieloma sposobami próbował odzyskać swoją własność, niestety bezskutecznie.

Wielokrotne próby mediacji z poprzednim właścicielem nieruchomości kończyły się zawsze tak samo. Bezradny wobec zaistniałej sytuacji nowy nabywca skontaktował się z nami – firmą specjalizującą się w rozwiązywaniu tego typu problemów. Po skompletowaniu dokumentów podjęliśmy tradycyjne procedury oraz przystąpiliśmy do pracy w terenie. My również napotkaliśmy opór wraz z groźbami ze strony byłego właściciela, dla przykładu mówił nam, że „wyrzuci nas przez balkon”. W końcu udało się nam pozbyć nawet tak upartego lokatora jak wspomniany wyżej Pan.

Sąsiedzi są bardzo zadowoleni że w końcu lokal ktoś będzie ogrzewał, przez co nie będzie on już problemem dla kamienicy. W tym przypadku potwierdziły się oceny komornika. W naszej opinii lokal był tylko pilnowany, a nie zamieszkały, ponieważ przed laty były tu różnego rodzaju biura, co potwierdziło się przy opróżnianiu mieszkania.

Masz problem z lokatorem który nie płaci ? Zadzwoń do Nas . Działamy na terenie całej Polski ! Uczciwie z pełnym zaangażowaniem i do końca.

667-417-710