GDAŃSK OS. Pana Tadeusza

Pomoc 90-letniemu małżeństwu w uporaniu się z męczącym lokatorem.

Najem lokalu rozpoczął się w 2020 roku, był to osobny domek z pokojem, kuchnią, łazienką z pełnym wyposażeniem i pięknym ogrodem dzielonym z właścicielami. Na początku, kiedy lokator nie miał pracy, właściciele rezygnowali z pobierania czynszu, wymagali jedynie opłat z media.

Problemy zaczęły się gdy lokator nie wnosił żadnych umówionych opłat, a warto nadmienić, że czynsz za to mieszkanie wynosił jedynie 800zł.

Lokator był o tyle uciążliwy, że bez opamiętania powracał do rozmów o ataku Rosji na Ukrainę sugerując, że wojna została rozpoczęta przez Ukrainę. Było to nie w porządku, ponieważ starsza para poniosła wiele strat w czasie II Wojny Światowej o czym lokator doskonale wiedział.

Desperacko szukali pomocy. Skontaktowali się ze znajomą panią notariuszką, która poleciła im naszą firmę.
Bardzo przejęliśmy się sytuacją małżeństwa i ich problematycznym lokatorem. Po przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji dokonaliśmy szybkiej interwencji, a lokator opuścił lokal.
Małe mieszkanko zostało zdane i ku naszemu zaskoczeniu dokładnie wysprzątane. Pan deklarował, że po wypłacie postara się spłacić zadłużenie.

Masz problem z lokatorem który nie płaci ? Zadzwoń do Nas . Działamy na terenie całej ! Uczciwie z pełnym zaangażowaniem i do końca.